NEMSAN EMAYE SANAYİ

25 yıllık tecrübe ile sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Isıtma ve soğutma sektöründe köklü bir geçmişle adından söz ettiren, kalite ve teknolojiyi buluşturan bir marka olan Fimay Isı, müşteri memnuniyetini esas alıyor. 25 yıllık tecrübe ile ısıtma sistemleri alanında ileri teknolojiyi takip ederek, müşteri taleplerine en uygun çözümleri sunmayı ve ürün yelpazesini sürekli geliştirmeyi hedefliyoruz.

Teknolojik gelişmelere bağlı kalarak, yeni ürünleri müşterilerine her zaman ilk sunan bir firma olarak anılmayı, müşteri taleplerini değerlendirmek ve bu talepler doğrultusunda ürün portföyünü geliştirmeyi, müşteri odaklı çalışarak kaliteli ve hızlı hizmet sağlamayı, çevre dostu ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırmayı ilke edinerek büyümeye devam ediyoruz.

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti

1 Nisan 2023 tarihi itibariyle FİMAY ISI TEKNOLOJİLERİ olarak NEMSAN EMAYE FİRMASI'NI devir almış bulunmaktayız. FİMAY ISI TEK. VE NEMSAN EMAYE FİR. olarak, önce kalite ve müşteri memnuniyeti ön planda tutarak yolumuza ara vermeden devam etmekteyiz. Tesiste 130 mm - 110 mm çaplarda kahverengi ve mat siyah boru üretimi yapılmaktadır. İlave olarak pelet baca boru üretimi de mevcuttur.

Aynı zamanda Nemsan Emaye Soba Borusu ve Dirseği İmalat sürecinde 0,30 ve 0,40 sac kalınlığında üretimimizi yapıyoruz. Çevre il ve ilçelerdeki imalatçı meslektaşlarımızın ürünlerini toz emaye sistemi ile kaplayarak kaliteli ve dayanıklı ürünleri aynı gün içinde teslim ediyoruz.

Sektörde Öncü Hizmet Kalitesi

Fimay Isı olarak, kaliteli ürünlerin temelinde kaliteli hammadde ve deneyimli personel olduğunun bilincindeyiz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla her zaman sağlamış olduğumuz satış sonrası servis ile güvenilirlik, dayanıklılık ve saygınlık alanlarında sektörde öncü olma hedefimizi sürdürüyoruz. Yeniliklere açık, teknolojiyi yakından takip eden ve müşteri memnuniyetini ilke edinen Fimay Isı, gelecekte de sektördeki yerini güçlendirerek büyümeyi ve gelişmeyi sürdürecek.

Kusursuz Ürünlerimiz ve Hizmetimiz bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Tüm ürünlerimiz için size en uygun fiyatları sunuyoruz ve doğrudan kapınıza teslim ediyoruz.

Tavsiyeler vermekten her zaman mutluluk duyarız; bizi aramanız veya e-posta göndermeniz yeterli.

Kaliteli ürünün; kaliteli hammadde ve kaliteli işçilikten geçtiğinin bilincinde ve tecrübelerimizle üretimlerimize devam etmekteyiz.